Još jedan pehar, ovaj put za 4.osvojeno mjesto na turniru u Varaždinu  protekle subote. Nogometna škola "Varaždin" domaćin je turnira koji se kroz četiri dana provlači i odigrava na terenima NK "Varteks" u Varaždinu, četiri dana u četiri različite kategorije po godištima. U subotu je na redu bilo godište 2002. i 2003. gdje smo i mi prijavili svoju ekipu.  Iako je na turniru sudjelovao mali broj ekipa, kvaliteta ekipa koje su sudjelovale je bila velika te s pravom možemo biti zadovoljni i sretni što su naši limači osvojili 4.mjesto te tako nadopunili svoju riznicu trofeja. Otvaranje turnira nije moglo naslutiti da bismo mogli ostvariti kakav bolji rezultat. Naime, u prvom smo susretu snage odmjerili sa domaćinom, NŠ "Varaždin" te glatko izgubili 0-7. Drugi susret donio nam je utakmicu sa NK "Gorica" iz Velike Gorice, susret u kojem smo bili ravnopravan suparnik i u kojem smo dokazali da imamo talentirane i kvalitetne igrače te da se sa velikom većinom tih ekipa koje susrećemo na raznim turnirima možemo natjecati. Susret sa "Goricom" je završio 1-1. Pogodak je postigao Matija Mendelski. Kako su sve ekipe nakon odigravanja po skupinama prošle u četvrtfinale, tako smo i mi, iako posljednjeplasirani u svojoj grupi dobili priliku da kroz novu utakmicu pokušamo izboriti prolaz dalje. Tako smo s drugom ekipom NK "Gorica" odigrali četvrtfinale te minimalno, ali zasluženo dobili golom Nikole Obadića 1-0. Tom smo pobjedom izborili sebi utakmicu s NK "Dinamo" iz Zagreba. Prilično impresionirani renomiranim suparnikom naši su klinci započeli utakmicu, i u takvom psihološkom stanju vrlo lako i brzo gubili 0-3. Do kraja poluvremena bilo je i 0-4, ali je Matija Mendelski uspio jedamput pobjeći protivničkoj obrani i postići pogodak za 1-4. Kad je početna opčinjenost "dinamovcima" prošla, i kad su naši igrači osjetili da se protiv njih može igrati i da i mi imamo kvalitetu nositi se s njima, drugo je poluvrijeme potpuno drugačije izgledalo. Ravnopravna bitka bez puno šansi ali i bez golova, tako da je konačan rezultat ostao onaj sa poluvremena – 1-4 za "Dinamo". Nakon toga, odigrali smo još utakmicu za 3.mjesto protiv Škole nogometa "Fotex" koju smo odigrali dobro, bili većim dijelom ravnopravan suparnik no primili smo nes(p)retno dva gola za 0-2 i na kraju 4.osvojeno mjesto što je prekrasan rezultat. Klincima predstoji još zadnji tjedan treninga i zaslužen ljetni odmor kako bi se odmorili i "napunili baterije" za sljedeću sezonu. Pod vodstvom trenera Tomislava Podgorelca nastupili su: Martan, Jančec D., Herman, Dominić, Jančec M., Obadić, Šoštarić, Vlašić, Mendelski, Horvat L., Sirc, Lukman, Hrgović.