Bračni par Andreja i Goran Šafarić iz Pušćina nakon uspješno održanog 1. samostalnog koncerta u Murskom Središću, i koncerta u Selnici, ohrabreni su krenuli dalje i dogovorili nekoliko koncerata u Međimurskoj županiji, a i šire. Prvi sljedeći njihov koncert će se održati u petak, 8. ožujka u Domu kulture Mala Subotica. Program započinje u 19 sati.

Šafarići su nadaleko poznati kao duet koji osvaja svoju publiku pjevanjem na svadbama u crkvi. ‘Pjesmom kroz život!’ njihov je moto, a glazba je dio njihovog života otkad znaju za sebe.

Andreji i Goranu na pozornici će se pridružiti i njihova djeca, Laura na violini te Ervin na gitari.

Šafarići su nedavno izdali svoju prvu autorsku pjesmu ‘Saki bira para sam’, a snimili su i svoj prvi spot ‘Više od riječi’.

ULAZ ZA SVE POSJETITELJE JE BESPLATAN!