I ove godine tamburaški orkestar KUU "Zvon" Mala Subotica održat će svoj već tradicionalni godišnji koncert. Koncert će se održati u nedjelju, 12. veljače s početkom u 15 sati u Domu kulture u Maloj Subotici. Pozvani ste svi, mali i veliki! Provedite ugodno poslijepodne uz ugodne tonove tambura.

Na koncertu će se predstaviti sve skupine tamburaša koje djeluju pod okriljem KUU "Zvon". Program će biti raznovrsan, od skladbi pisanih za tamburaške orkestre, klasike, filmske glazbe do obrada zabavnih i pop pjesama. Tamburaškom orkestru će na koncertu biti dodjeljena srebrna plaketa Tambure Paje Kolarića koju je orkestar osvojii na prošlogodišnjem Festivalu hrvatske tamburaške glazbe u Osijeku.

Gosti koncerta bit će mezzosopranistica Nikolina Virgej-Pintar te vokalno-instrumentalni sastav Carevi iz Varaždina. Radujemo se vašem dolasku!