Karatisti Male Subotice uspješno su započeli novu natjecateljsku sezonu 2012./2013. na prvom natjecanju koje je održano u čakovečkoj dvorani GOC u organizaciji Karate kluba Globus. Osvojili su sedam medalja i to četiri zlatne i tri brončane. 

  Najuspješnija natjecateljica je bila Maria Murković s osvojena dva zlata u kategoriji učenica do 44 kilograma i mlađih kadetkinja do 45 kilograma. Jednim zlatom i jednom broncom okitili su se Dominik Murković u kategorijama do 26 kg mlađih učenika i do 30 kg kod učenika i Mihael Sirc u kategorijama do 38 kg mlađih učenika i do 38 kg kod učenika. Broncu je osvojila Klara Kobetić u kategoriji kadetkinja do 47 kg. Na natjecanju su još nastupili Nikola Jankaš i Filip Novak koji su dobrim borbama pokazali da su spremni za daljnja natjecanja. Prvo natjecanje sezone pokazalo je neke nove trendove u razvoju karate sporta na koje se u klubu spremaju cijelo ljeto te se nadaju da će na ostalim natjecanjima ostvariti još bolje rezultate. S početkom nove sezone započinju upisi u Karate klub Mala Subotica. Sve informacije možete dobiti na broj 098 160 2210 kod trenera Tomislava Magdalenića ili predsjednika Vladimira Logožara na broj 098 632 335 te osobno u maloj dvorani Vatrogasnog doma u Maloj Subotici (kod crkve) ponedjeljkom, utorkom, četvrtkom i petkom od 19.30 do 20.30 sati.