Karate klub Mala Subotica mlad je klub koji djeluje tek nepune tri godine u prostorima dvorane Osnovne škole Mala Subotica. Imamo veliku sreću što skoro od samih početaka treniramo na tatamiju (spužvastoj podlozi namijenjenoj za borilačke sportove) koji smo već prve godine postojanja odlučili i uz veliku pomoć svih uključenih uspjeli kupiti. Kroz klub je do sada prošlo pedesetak članova uglavnom djece od 5-14 godina starosti koji su do sada stekli najviše crveni pojas u karateu, a predstoji nam još jedno polaganje za viša zvanja prije Božića ove godine. Tijekom tri godine postojanja nastupili smo na preko dvadeset raznih natjecanja i ostvarili dobre rezultate. Klub od samih početaka djeluje pod ravnanjem trenera Tomislava Magdalenića i predsjednika Vladimira Logožara, a nedavno nam se priključio i pomoćni trener Marko Bilić. Zahvaljujemo se svima koji pomažu i koji su pomagali razvoju Karate kluba Mala Subotica. Hvala!