Društvo distrofičara, invalida cerebralne i dječje paralize i ostalih tjelesnih invalida u održalo je redovnu izvješajnu Skupštinu kojoj je prisustvovalo 120 članova sa gostima srodnih udruga iz Varaždina, Donje Stubice i Koprivnice. – Na naš poziv od strane Saveza društava distrofičara Hrvatske odazvao se Zdravko Jakopović, a od strane županije bila je prisutna dr. Lidija Bjelić, pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu zaštitu i nacionalne manjine – priopćila nam je Marija Kranjčec u ime društva.

U svećanom djelu Skupštine dodijeljene su Diplome za unapređenje rehabilitacije, zaštitu i afirmaciju osoba s invaliditetom gospodinu Ivanu Miljančiću i Mladenu Zadravec. Medalja za razvoj i unapređenje socijalno – humanitarne djelatnosti predana je Zori Jurišaga iz čakovca, prof. defektolog koja se svojim zalaganjem posebno istaknula i dala snažan doprinos radu Društva.