Na odvodnom kanalu HE Dubrava kod ribičkog doma Klena iz Svete Marije održano je zadnje, 6. kolo Prve međimurske ribolovne lige. Prvo mjesto osvojila je ekipa Klen-Vigme iz Svete Marije, druga je bila ekipa Linjak 2 iz Palovca, a treća Drava iz Donjeg Mihaljevca. U ukupnom poretku naslov prvaka pripao je Linjaku 2 iz Palovca, na drugom mjestu je Klen– Vigma iz Svete Marije, dok je treća Mura iz Murskog Središća.

Slijede Glavatica Prelog, Diver Podbrest-Sveti Križ, Linjak 1 Palovec, Stara Mura Miklavec, čikov Sveti Martin na Muri, Šaran Gardinovec, Šaran Podturen i Smuđ Goričan. U pojedinačnoj konkurenciji između pedeset dvoje natjecatelja ukupni pobjednik je Miro Mesarić, a drugo mjesto osvojio je Marin Goleš. Obojica su iz Linjaka 2 Palovec, dok je treći Marijan Mutak iz Klen-Vigme Sveta Marija.