U nedjelju 26.08.2012.g. održano je "Dramsko poslijepodne"u organizaciji dramske sekcije KUU Zvon-a u Domu kulture Mala Subotica. Gostujuće skupine bile su  KU "Općine  Donji Kraljevec" iz Donjeg Kraljevca s predstavom "Bog pomagaj"  i  KUU "Društvo žena "Gornji Kraljevec s predstavom "Krivi broj", koje su do suza nasmijale domaću publiku.   

U pauzi je bila modna revija članica vezilja sa svojim kraecijam i djelima, koje su same pokazale svoje radove, a pripomogle su im i male članice, koje su bile odlične manekenke. Modnu je reviju vodila članica vezilja Dubravka Štampar. Vezilje Udruge Zvon izložile su svoje radove u ulaznom holu Doma kulture, a njihove gosti bili su iz Sračinca, Kelemena, Podturna i Ivanovca. Svojom svirkom predstavile su se i članice TS "Zvončice" sa nekoliko pjesama. Voditeljica cjelokupnog programa bila je Davorka čižmešija članica dramske sekcije KUU Zvon. Na završetku je bilo druženje uz domjenak i kolače koje su ispekle članice vezilja. Zahvaljujemo se svima koji su pripomogli u organizaciji ovog prvog "Dramskog poslijepodneva" i nadamo se dogodine ponovno organizirati još bolje druženje.