Pozivate se u nedjelju, 17.ožujka 2013.godine u Dom kulture Mala Subotica na koncert  «Prijatelji-Srcem za Fijolinu» u organizaciji humanitarne udruge «Fijolina» čakovec. Sredstva prikupljena od dobrovoljnih priloga namijenjena su djeci bez roditelja ili adekvatne roditeljske skrbi.

 

Nastupiti će brojni izvođači: KLAPA BISTRICA, VLADIMIR KOŠIR-TONKA, REBEKA POSAVEC, DESERT QUEENS, GORDANA IVANJEK, BREAKDANCE NEXUS CLUB, JURAJ GALINA, DEčKI Z BREGOV,  PUHAčKI ORKESTAR OPćINE M.SUBOTICA, DANIJEL HERCEG-PRIJATELJI, IVANA CIRKOVIć, KUU ZVON M.SUBOTICA, IVAN MEZGA, TS FRIKOVI, SUZANA HERCEG I NENO GAVEZ, ŽELJKO POKUPEC-ŠERO, PIJANO BEND.

Medijski pokrovitelji koncerta su: Radio Studio M, Međimurske novine i List Međimurje. Voditeljica programa je Mateja Gošćiej. Početak koncerta je 16 sati, a ulaz je slobodan uz dobrovoljan prilog.

Radujemo se Vašem dolasku !