Udruga sportske rekreacije Sport za sve Mala subotica, povodom Svjetskog dana pješačenja, za članove udruge i njihove obitelji, kao i za sve zainteresirane mještane i rekreativce, organizira 14. sobočki špancer (pješačenje  okolicom  Male Subotice). Pješačenje će se održati u nedjelju, 23.10.2016. g., s početkom u 13,30 sati. Okupljanje je na odbojkaškom igralištu u ulici Braće Radić u Maloj Subotici. Staza  je duga  oko 7 km i prolazi šumom, livadama i poljem, a pješačenje će trajati oko 2 sata.

Nakon pješačenja, po povratku na odbojkaško igralište, za svu djecu školske i predškolske dobi, organizirat će se rekreativno natjecanje u nekoliko zanimljivih rekreativnih disciplina. Tijekom dječjeg natjecanja, za ostale sudionike pješačenja, predviđeno je druženje te natjecanje u visećoj kuglani,    bacanju potkove i gađanju pračkom.

Ovo je prilika i za posljednje igranje odbojke na pijesku, a sve  sudionike, čekaju jabuke, vrući pečeni kesteni, čaj i kuhano vino.

Veselimo se vašem dolasku!

Ljiljana Šipuš