Pobjednik tradicionalnog nogometnog turnira, koji je povodom Dana općine održan u Maloj Subotici, je NK Dinamo Palovec. Za osvajanje titule najboljih, Palovčani su dva puta morali pobijediti NK Spartak. Naime, turnir se igrao dva dana, s tim da prvog dana momčadi igraju svaka sa svakom, dok drugog dana prvo i drugo plasirane momčadi igraju finale. I prvog dana Dinamo je bio najboji jer je pobijedio sve protivnike, a postignuti su sljedeći rezultati: NK "Dinamo" – NK "Spartak" 2-1; NK "EKO" – NK "Romska vatra" 6-1; NK "Dinamo" – NK "EKO" 3-0; NK "Spartak" – NK "Romska vatra" 8-0; NK "Romska vatra" – NK "Dinamo" 1-10; NK "EKO" – NK "Spartak" 2-4. Na turniru ove godine opravdano nije igrao NK Omladinac Držimurec-Strelec jer je igrao kvalifikacijsku utakmicu za ulazak u II ligu MNS. Nedjeljno finale, tj. vječiti derbi, pobudio je velik interes gledatelja koji, nažalost, nisu vidjeli ni jedan gol u regularnom dijelu utakmice. Za to su krivi vratari obje ekipe koji su spriječili pogotke u dvije izgledne prilike na svakoj strani. Nakon remija pristupilo se izvođenju jedanaesteraca gdje su Dinamovci bili spretniji s 4:2 te na kraju zasluženo primili pobjednički pehar. Nagrade najboljima uručio je Vladimir Domjanić, načelnik općine Mala Subotica. Za NK Dinamo nastupio je i najbolji strijelac turnira Nino Marčec sa 6 postignutih pogodaka. Pobjednička momčad nastupila je u sastavu: Vibovec, Miljančić, Križaić, Jančec, Štampar M., Šegović, Štampar V., Klekar, Vutek, Novak, Žulić, Nađ, Dodlek, Marčec, Novosel, Pavleković i Šarić. Trener ekipe: Zoran Kraljić.