Iako je vrijeme blagdana i darivanja iza nas, polaznici dječjeg vrtića Potočnica  u utorak su dobili još darova. Tog dana posjetili su ih članovi nezavisne općinske liste Valentina Šipuša koji su im donijeli prigodne darove. Naime, na temelju rezultata prošlogodišnjih izbora za općinsko vijeće Male Subotice, na kojoj je NL Valentina Šipuša osvojila jedno viječnićko mjesto, pripala im je naknada od 3000 kuna. Krajem minule godine isplaćen je dio  te naknade i to 1000 kuna koje su članovi liste odlučili darovati DV Potočnica.
U suradnji  s ravnateljicom vrtića dogovorena je kupnja kvalitetnog CD radio plejera te kreativnih igara (memori, čovječe ne juti se…). Uz to kupljeni su i slatkiši za sve mališane koji su s veseljem dočekali darivatelje.  U ime članova NL prigodne darove u vrtić su donijeli Iva Držanić, Zdravko Krčmar i Valentin Šipuš.