01.07.2010.
Posljednje novosti

Dani Općine Mala Subotica

Ove godine će se Dani Općine proslaviti 02., 03. i  04. 07. sa svečanom sjednicom, domjenkom i plesnjakom u petak. U subotu će se održati Općinski turnir u velikom nogometu na igralištu NK «Spartak», a za navečer je predviđen megakoncert Gustafa pod šatorom ispred Doma kulture Mala Subotica. U nedjelju u 10.30 sati će ići svečana povorka svih udruga, klubova, društava prema župnoj crkvi gdje će u 11 sati biti Sveta misa. Popodne će se nastaviti nogometni turnir, kulturni program pod šatorom i navečer zabava.
Program – DANI OPćINE MALA SUBOTICA 2010.

03.07.2009.
Posljednje novosti

Dani Općine Mala Subotica

Općina Mala Subotice obilježava Dane Općine trodnevnom manifestacijom. Svečana sjednica Općinskog vijeća započinje u petak 3. srpnja u 18:00 sati. Nastavlja se kulturno-umjetničkim programom i domjenkom za goste i posjetitelje. Nastavak je u subotu u 15.00 na igralištu NK Dinamo Palovec, gdje tamošnji klub obilježava 50. godina uspješnog djelovanja, uz vol na ražnju i bogatu gastronomsku ponudu. U nedjelju je konjički turnir u preponskom jahanju i konjičke igre s početkom u 10.00 sati na igralištu NK Eko u Svetom Križu. U 10.30 svečani je mimohod od doma kulture do župne crkve, a u 11.00 služit će se sveta misa. Istog dana u 15.00 sati bit će svečana sjednica NK Dinama iz Palovca, dok će u 18.00 sati na igralištu NK Spartaka veterani NK čakovca i NK Spartaka igrati nogometnu utakmicu za prvaka Međimurja u veteranskoj konkurenciji. Dođite na dane Općine Mala Subotica. (više…)

Promjena veličine fonta
Kontrast