četvrtu godinu zaredom u sportskoj dvorani OŠ Tomaša Goričanca u Maloj Subotici Cheerleadersice LIVI organizatori su cheer campa. 50 plesača iz cijele Hrvatske i ove godine od 26. – 29. kolovoza usvaja nova znanja o cheerleadingu, druži se i zabavlja po uzoru na slične sportske kampove u svijetu. Kamp počinje u petak, 26. kolovoza u 16 sati treningom na vanjskim sportskim terenima, nastavlja se sljedeća 3 dana uz organizirano spavanje i prehranu u školi.

U programu kampa je i izlet na čakovečke bazene i na Špancir fest kako bi naše polaznike upoznali i s našim krajem i događanjima. Završetak kampa je u ponedjeljak kada je na programu u 9 sati prezentacija i natjecanja, a polaznici odlaze kućama nakon ručka. Usvojeno znanje iz cheer plesova, dizanja, bacanja, metodike učenja novih elemenata, akrobatike voditelji i treneri primjenjivati će u novim koreografijama za natjecanja koja slijede.