Uslugu obavlja Centar za pomoć u kući Međimurske županije u sklopu projekta “GERO-AGE”.

Uvjeti za ostvarivanje usluge su: Da ste stariji od 60 godina, sa područja Međimurske županije, da prijevoz/pratnju liječniku trebate na području Međimurske županije i da niste u mogućnosti sami  osigurati prijevoz ili da Vam je uz prijevoz neophodna usluga pratnje koju si ne možete sami osigurati. Također, trenutno nismo u mogućnosti pružati uslugu prijevoza za nepokretne osobe, samo pokretne ili polupokretne.

Prednost imaju osobe koje su slabijeg imovinskog stanja i osobe koje nisu do sad koristile ovu uslugu.

Uslugu morate rezervirati minimalno tjedan dana unaprijed na broj 099/209-2613. Rezervacije se primaju od ponedjeljka do petka, od 8 do 15 sati.

Besplatna usluga je dostupna do kraja srpnja 2017. ili do iskorištavanja dostupnih sredstava na projektu. Nakon toga, uslugu je moguće ugovoriti uz naknadu.

 

GERO AGE letak 2017