Više od 50 članova Udruge sportske rekreacije Sport za sve Mala Subotica prisustvovalo je u subotu svečanom obilježavanju 25. godišnjice osnutka  i uspješnog rada udruge. Ova značajna obljetnica proslavljena je skromno i uz poštivanje propisanih epidemioloških mjera, a održana je  kod odbojkaškog igrališta u Maloj Subotici. Kako bi mogućnost eventualne zaraze sveli na najmanju moguću mjeru, obilježavanje 25 godina rada održano je bez posebnih gostiju, a jedini uzvanik bio je Valentino Škvorc, načelnik Općine Mala Subotica. O dosadašnjem radu sve nazočne ukratko je izvjestila Ljiljana Šipuš, predsjednica udruge. Podsjetila je na brojne događaje, natjecanja, izlete, radne akcije i mnogobrojna druženja diljem Međimurja i Hrvatske. Dobar rad članova udruge prepoznat je ne samo u domaćoj sredini veći i na nivou države, o čemu svjedoče mnogobrojna priznanja i nagrade dobivene za dosadašnji rad. Uspješan i kvalitetan rad udruge pohvalio je i Valentino Škvorc, koji je istaknuo da je sretan što u općini djeluje sve više uspješnih udruga i klubova kao što je USR Sport za sve Mala Subotica. Nakon svečanog dijela održano je i prigodno slavljeničko natjecanje u bacanju potkove, nabacivanju kolutova i gađanju lukom i strijelom, a postignuti su slijedeći rezultati:  u bacanju potkove kod žena je pobijedila Marija Šegović ispred Ljubice Kocijan i Ljiljane Šipuš. Kod muškaraca pobijedio je Josip Halić, drugi je bio Antun Perenc, a treći Vladimir Domjanić. U nabacivanju kolutova kod žena je najbolja bila Ljiljana Šipuš, ispred Blaženke Palatinuš  i Marije Krčmar. U muškoj konkurenciji najbolji je bio Željko Agejev, drugo mjesto osvojio je Kristijan Čanadi, a treće Zvonko Kocijan. U gađanju lukom i strijelom, kod žena je  najpreciznija bila Marija Novak, druga je bila Željka Fažon, a treća Zdenka Hrustek. Najsigurniju ruku kod muškaraca imao je Valentin Šipuš, drugi je bio Kristijan Čanadi, a treći Zvonko Kocijan. Troje prvoplasiranih u svakoj disciplini nagrađeno je medaljama, a zbrajanjem bodova osvojenih po disciplinama dobiveni su i ukupni pobjednici koji su nagrađeni peharima. Ukupno prvo mjesto kod žena osvojila je Ljiljana Šipuš, druga je bila Marija Šegović, a treća Marija Novak. Prvo mjesto kod muškaraca osvojio je Valentin Šipuš, drugi je bio Željko Agejev, a treći Kristijan Čanadi. Ovom prilikom svaki član udruge dobio je prigodni poklon (keramička šalica sa obilježjem udruge) kao spomen na ovu značajnu obljetnicu. Prigodni poklon dobili su i svi članovi koji nisu mogli prisustvovati svečanom obilježavanju 25. obljetnice rada USR Sport za sve Mala Subotica.

Valentin Šipuš